MNR02MRAPJ220
RES ARRAY 22 OHM 2 RES 0404
product image
MNR02MRAPJ220 Picture
SeekIC No. : 003954964 Detail
MNR02MRAPJ220: RES ARRAY 22 OHM 2 RES 0404
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MNR02MRAPJ220
Quick Details
Series: MNR02 Manufacturer: Rohm Semiconductor
Circuit Type: Isolated Resistance (Ohms): 22
Maximum Clock Frequency : 50 MHz Number of Resistors: 2
Number of Pins: 4 Power Per Element: 62.5mW
Tolerance: ±5% Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Applications: - Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex Supplier Device Package: 1005 x 2
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Height: 0.018" (0.45mm)
Description
Circuit Type: Isolated
Power Per Element: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Applications: -
Mounting Type: Surface Mount
Resistance (Ohms): 22
Packaging: Tape & Reel (TR)
Height: 0.018" (0.45mm)
Number of Resistors: 2
Number of Pins: 4
Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Manufacturer: Rohm Semiconductor
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C