MP-406254-1.5-8A
LABEL ID PRODUCT
product image
MP-406254-1.5-8A Picture
SeekIC No. : 003008480 Detail
MP-406254-1.5-8A: LABEL ID PRODUCT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MP-406254-1.5-8A
Quick Details
Series: MP Manufacturer: TE Connectivity
Type: Label Label Type: Die-Cut
Label Size: 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm) Material: Metallized Polyester
Color: Silver For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Maximum Reverse Leakage Current : 0.15 uA
Description
Type: Label
Color: Silver
Manufacturer: TE Connectivity
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Label Type: Die-Cut
Series: MP
Material: Metallized Polyester
Label Size: 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm)