MY4N-J-AC110/120
General Purpose / Industrial Relays
product image
MY4N-J-AC110/120 Picture
SeekIC No. : 002566501 Detail
MY4N-J-AC110/120: General Purpose / Industrial Relays
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MY4N-J-AC110/120
Mfg:
Omron Industrial
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Contact Form : 4PDT Contact Current Rating : 5 A
Coil Voltage : 110 VAC / 120 VAC Switching Voltage : 250 VAC, 125 VDC
Mounting Style : Socket Contact Material : Silver
Description
Coil Resistance :
Coil Current :
Mounting Style : Socket
Contact Material : Silver
Contact Current Rating : 5 A
Switching Voltage : 250 VAC, 125 VDC
Contact Form : 4PDT
Coil Voltage : 110 VAC / 120 VAC