NL453232T-102J-PF
Common Mode Inductors (Chokes) 1K UH 5%
product image
NL453232T-102J-PF Picture
SeekIC No. : 001170289 Detail
NL453232T-102J-PF: Common Mode Inductors (Chokes) 1K UH 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
NL453232T-102J-PF
Mfg:
TDK
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Inductance : 1 mH Tolerance : 5 %
Maximum DC Current : 30 mAmps Maximum DC Resistance : 40 Ohms
Self Resonant Frequency : 2.5 MHz Q Minimum : 30
Termination Style : SMD/SMT
Description
Impedance :
Operating Temperature Range :
Package / Case :
Series :
Termination Style : SMD/SMT
Inductance : 1 mH
Maximum DC Current : 30 mAmps
Tolerance : 5 %
Q Minimum : 30
Maximum DC Resistance : 40 Ohms
Self Resonant Frequency : 2.5 MHz