NL453232T-561J-PF
Common Mode Inductors (Chokes) 560uH 5%
product image
NL453232T-561J-PF Picture
SeekIC No. : 001170161 Detail
NL453232T-561J-PF: Common Mode Inductors (Chokes) 560uH 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
NL453232T-561J-PF
Mfg:
TDK
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Inductance : 560 uH Tolerance : 5 %
Maximum DC Current : 0.05 Amp Maximum DC Resistance : 30 Ohms
Self Resonant Frequency : 3 MHz Q Minimum : 30
Termination Style : SMD/SMT
Description
Impedance :
Operating Temperature Range :
Package / Case :
Series :
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 5 %
Q Minimum : 30
Self Resonant Frequency : 3 MHz
Inductance : 560 uH
Maximum DC Current : 0.05 Amp
Maximum DC Resistance : 30 Ohms