PDMB100B12
Specifications Ratings Symbol PDMB100B12 Unit Drain-Source Voltage VDSS 1200 V Gate - Source Voltage VGSS +/ - 20 V Continuous Drain Current DC IC ICP 100 A 1 ms 200 Collector Power Dissipation PC 500...
product image
PDMB100B12 Picture
SeekIC No. : 004457444 Detail
PDMB100B12: Specifications Ratings Symbol PDMB100B12 Unit Drain-Source Voltage VDSS 1200 V Gate - Source Voltage VGSS +/ - 20 V Continuous Drain Current ...