PDMB100B12C2
Specifications Ratings Symbol PDMB100B12C2 Unit Drain-Source Voltage VDSS 1200 V Gate - Source Voltage VGSS +/ - 20 V Continuous Drain Current DC IC ICP 100 A 1 ms 200 Collector Power Dissipation PC 5...
product image
PDMB100B12C2 Picture
SeekIC No. : 004457446 Detail
PDMB100B12C2: Specifications Ratings Symbol PDMB100B12C2 Unit Drain-Source Voltage VDSS 1200 V Gate - Source Voltage VGSS +/ - 20 V Continuous Drain Current...