PDMB100A6
Specifications Ratings Symbol PDMB100A6 Unit Drain-Source Voltage VDSS 600 V Gate - Source Voltage VGSS +/ - 20 V Continuous Drain Current DC IC ICP 100 A 1 ms 200 Collector Power Dissipation PC 400 ...
product image
PDMB100A6 Picture
SeekIC No. : 004457443 Detail
PDMB100A6: Specifications Ratings Symbol PDMB100A6 Unit Drain-Source Voltage VDSS 600 V Gate - Source Voltage VGSS +/ - 20 V Continuous Drain Current ...