PHDR-34VS
CONN HOUSING PHD 34POS 2MM DUAL
product image
PHDR-34VS Picture
SeekIC No. : 004460484 Detail
PHDR-34VS: CONN HOUSING PHD 34POS 2MM DUAL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PHDR-34VS
Parameters:
Technical/Catalog InformationPHDR-34VS
Number of Rows2
Pitch0.079" (2.00mm)
Features-
Number of Positions 34
Row Spacing0.079" (2.00mm)