PSC30U-120-R
Plug-In AC Adapters 30W 12V 2.5A
product image
PSC30U-120-R Picture
SeekIC No. : 002764337 Detail
PSC30U-120-R: Plug-In AC Adapters 30W 12V 2.5A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PSC30U-120-R
Mfg:
Phihong
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Region : Universal Mounting Style : Desktop
Input Voltage Range : 90 VAC to 264 VAC Number of Outputs : 1
Output Power Rating : 30 W Output Voltage (Channel 1) : 12 V
Output Current (Channel 1) : 2.5 A DC Output Connector : 2.1 mm Barrel Plug
AC Plug included/required : Required Commercial/Medical : Commercial
Efficiency : Level IV
Description
Number of Outputs : 1
AC Plug included/required : Required
Commercial/Medical : Commercial
Input Voltage Range : 90 VAC to 264 VAC
Output Voltage (Channel 1) : 12 V
Region : Universal
Mounting Style : Desktop
DC Output Connector : 2.1 mm Barrel Plug
Output Current (Channel 1) : 2.5 A
Output Power Rating : 30 W