PTC10KV11472A-2020
Trimmer Resistors - Through Hole 10mm 4.7Kohms CERMET
product image
PTC10KV11472A-2020 Picture
SeekIC No. : 001270589 Detail
PTC10KV11472A-2020: Trimmer Resistors - Through Hole 10mm 4.7Kohms CERMET
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PTC10KV11472A-2020
Mfg:
Piher
Quick Details
Product : Trimmer Resistors - Single Turn Product Type : Single Turn
Taper : Linear Resistance : 4.7 KOhms
Termination Style : SMD/SMT Power Rating : 330 mWatts
Tolerance : 20 %
Description
Number of Turns :
Voltage Rating :
Temperature Coefficient :
Taper : Linear
Product : Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type : Single Turn
Tolerance : 20 %
Termination Style : SMD/SMT
Power Rating : 330 mWatts
Resistance : 4.7 KOhms