PW130RB4800N01
Plug-In AC Adapters 15.4W 48V 2-wire in IEEE802.3af Approved
product image
PW130RB4800N01 Picture
SeekIC No. : 002764201 Detail
PW130RB4800N01: Plug-In AC Adapters 15.4W 48V 2-wire in IEEE802.3af Approved
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PW130RB4800N01
Mfg:
Ault / SL Power
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Region : Universal Mounting Style : Wall
Number of Outputs : 1 Output Power Rating : 15.4 W
Output Voltage (Channel 1) : 48 V Output Current (Channel 1) : 0.35 A
DC Output Connector : RJ45 Connector
Description
Input Voltage Range :
AC Plug included/required :
Commercial/Medical :
Efficiency :
Mounting Style : Wall
Number of Outputs : 1
Region : Universal
Output Voltage (Channel 1) : 48 V
Output Current (Channel 1) : 0.35 A
Output Power Rating : 15.4 W