Q14F1BXXR110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM FLUSH RED
product image
Q14F1BXXR110E Picture
SeekIC No. : 0042535 Detail
Q14F1BXXR110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM FLUSH RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14F1BXXR110E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14F1BXXR110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage110V