Q14F1CXXR24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM FLUSH RED
product image
Q14F1CXXR24E Picture
SeekIC No. : 0042682 Detail
Q14F1CXXR24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM FLUSH RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14F1CXXR24E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14F1CXXR24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage24V