Q14F1CXXW12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM FLUSH WHITE
product image
Q14F1CXXW12E Picture
SeekIC No. : 0042736 Detail
Q14F1CXXW12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM FLUSH WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14F1CXXW12E
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14F1CXXW12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage12V