Q14F1CXXW24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM FLUSH WHITE
product image
Q14F1CXXW24E Picture
SeekIC No. : 0042567 Detail
Q14F1CXXW24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM FLUSH WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14F1CXXW24E
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14F1CXXW24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage24V