Q14F1CXXY12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM FLUSH YELLOW
product image
Q14F1CXXY12E Picture
SeekIC No. : 0042690 Detail
Q14F1CXXY12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM FLUSH YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14F1CXXY12E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14F1CXXY12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage12V