Q14P1BXXB24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM PROMINENT BLU
product image
Q14P1BXXB24E Picture
SeekIC No. : 0042607 Detail
Q14P1BXXB24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM PROMINENT BLU
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14P1BXXB24E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14P1BXXB24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage24V