Q14P1BXXG110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM PROM GREEN
product image
Q14P1BXXG110E Picture
SeekIC No. : 0042556 Detail
Q14P1BXXG110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM PROM GREEN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14P1BXXG110E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : Green
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Green
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14P1BXXG110E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage110V