Q14P1BXXR12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM PROMINENT RED
product image
Q14P1BXXR12E Picture
SeekIC No. : 0042551 Detail
Q14P1BXXR12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM PROMINENT RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14P1BXXR12E
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : Red
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Red
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14P1BXXR12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage12V