Q14P1BXXW12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM PROMINENT WHT
product image
Q14P1BXXW12E Picture
SeekIC No. : 0042696 Detail
Q14P1BXXW12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM PROMINENT WHT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14P1BXXW12E
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14P1BXXW12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage12V