Q14P1BZZRYG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM PROM R/Y/G
product image
Q14P1BZZRYG12E Picture
SeekIC No. : 0042857 Detail
Q14P1BZZRYG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 14MM PROM R/Y/G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14P1BZZRYG12E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Red, Yellow, Green
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Illumination Color : Red, Yellow, Green
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14P1BZZRYG12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage12V