Q14P1BZZRYG24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM PROM R/Y/G
product image
Q14P1BZZRYG24E Picture
SeekIC No. : 0042825 Detail
Q14P1BZZRYG24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM PROM R/Y/G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14P1BZZRYG24E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Red, Yellow, Green
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Illumination Color : Red, Yellow, Green
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14P1BZZRYG24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage24V