Q14P1CXXB110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM PROM BLUE
product image
Q14P1CXXB110E Picture
SeekIC No. : 0042601 Detail
Q14P1CXXB110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM PROM BLUE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14P1CXXB110E
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : Blue
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Blue
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14P1CXXB110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage110V