Q16P1BXXR24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 16MM PROMINENT RED
product image
Q16P1BXXR24E Picture
SeekIC No. : 0042614 Detail
Q16P1BXXR24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 16MM PROMINENT RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16P1BXXR24E
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16P1BXXR24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage24V