Q16P1CXXB110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM PROM BLUE
product image
Q16P1CXXB110E Picture
SeekIC No. : 0042581 Detail
Q16P1CXXB110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM PROM BLUE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16P1CXXB110E
Quick Details
LED Size : 16 mm Illumination Color : Blue
Packaging :
Illumination Color : Blue
LED Size : 16 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16P1CXXB110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage110V