Q16P1CXXG110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM PROM GREEN
product image
Q16P1CXXG110E Picture
SeekIC No. : 0042532 Detail
Q16P1CXXG110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 16MM PROM GREEN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16P1CXXG110E
Quick Details
LED Size : 16 mm Illumination Color : Green
Packaging :
Illumination Color : Green
LED Size : 16 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16P1CXXG110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage110V