Q16P1CZZRYG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 16MM PROM R/Y/G
product image
Q16P1CZZRYG12E Picture
SeekIC No. : 0042785 Detail
Q16P1CZZRYG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 16MM PROM R/Y/G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q16P1CZZRYG12E
Quick Details
LED Size : 16 mm Illumination Color : Red, Yellow, Green
Packaging :
LED Size : 16 mm
Illumination Color : Red, Yellow, Green
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ16P1CZZRYG12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions16mm (Round)
Voltage12V