Q19P1BZZRYG24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 19MM PROM R/Y/G
product image
Q19P1BZZRYG24E Picture
SeekIC No. : 0042891 Detail
Q19P1BZZRYG24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 19MM PROM R/Y/G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q19P1BZZRYG24E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 10 mm Illumination Color : Red, Yellow, Green
Lens Color/Style : Diffused
Description
Wavelength :
Packaging :
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 10 mm
Illumination Color : Red, Yellow, Green
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ19P1BZZRYG24E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions19mm (Round)
Voltage24V