Q19P1CXXB12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 19MM PROMINENT BLU
product image
Q19P1CXXB12E Picture
SeekIC No. : 0042851 Detail
Q19P1CXXB12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 19MM PROMINENT BLU
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q19P1CXXB12E
Quick Details
LED Size : 19 mm Illumination Color : Blue
Packaging :
Illumination Color : Blue
LED Size : 19 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ19P1CXXB12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions19mm (Round)
Voltage12V