Q19P1CXXR24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 19MM PROMINENT RED
product image
Q19P1CXXR24E Picture
SeekIC No. : 0042803 Detail
Q19P1CXXR24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 19MM PROMINENT RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q19P1CXXR24E
Quick Details
LED Size : 19 mm Illumination Color : Red
Packaging :
Illumination Color : Red
LED Size : 19 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ19P1CXXR24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions19mm (Round)
Voltage24V