Q19P1CXXW110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 19MM PROM WHITE
product image
Q19P1CXXW110E Picture
SeekIC No. : 0042711 Detail
Q19P1CXXW110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 19MM PROM WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q19P1CXXW110E
Quick Details
LED Size : 19 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 19 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ19P1CXXW110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions19mm (Round)
Voltage110V