Q19P1CZZRYG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 19MM PROM R/Y/G
product image
Q19P1CZZRYG12E Picture
SeekIC No. : 0042834 Detail
Q19P1CZZRYG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 19MM PROM R/Y/G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q19P1CZZRYG12E
Quick Details
LED Size : 19 mm Illumination Color : Red, Yellow, Green
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Red, Yellow, Green
LED Size : 19 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ19P1CZZRYG12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions19mm (Round)
Voltage12V