Q22F1BXXR24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED
product image
Q22F1BXXR24E Picture
SeekIC No. : 0042665 Detail
Q22F1BXXR24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22F1BXXR24E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : Red
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Red
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22F1BXXR24E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage24V