Q22F1CXXW12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM FLUSH WHITE
product image
Q22F1CXXW12E Picture
SeekIC No. : 0042850 Detail
Q22F1CXXW12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM FLUSH WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22F1CXXW12E
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22F1CXXW12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage12V