Q22P1BXXG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM PROM GREEN
product image
Q22P1BXXG12E Picture
SeekIC No. : 0042836 Detail
Q22P1BXXG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM PROM GREEN
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22P1BXXG12E
Quick Details
LED Size : 18 mm Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 18 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22P1BXXG12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage12V