Q22P1BXXW12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM PROM WHITE
product image
Q22P1BXXW12E Picture
SeekIC No. : 0042570 Detail
Q22P1BXXW12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM PROM WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22P1BXXW12E
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22P1BXXW12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage12V