Q22P1BZZRYG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM PROM R/Y/G
product image
Q22P1BZZRYG12E Picture
SeekIC No. : 0042745 Detail
Q22P1BZZRYG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM PROM R/Y/G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22P1BZZRYG12E
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : Red, Yellow, Green
Packaging :
Illumination Color : Red, Yellow, Green
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22P1BZZRYG12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage12V