Q22P1BZZRYG24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 22MM PROM R/Y/G
product image
Q22P1BZZRYG24E Picture
SeekIC No. : 0042583 Detail
Q22P1BZZRYG24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 22MM PROM R/Y/G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22P1BZZRYG24E
Quick Details
LED Size : 18 mm Illumination Color : Red, Yellow, Green
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Lens Color/Style : Diffused
Illumination Color : Red, Yellow, Green
LED Size : 18 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22P1BZZRYG24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage24V