Q6P1BXXY24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM PROMINENT YEL
product image
Q6P1BXXY24E Picture
SeekIC No. : 0042715 Detail
Q6P1BXXY24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM PROMINENT YEL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6P1BXXY24E
Quick Details
LED Size : 6 mm Illumination Color : Yellow
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 6 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6P1BXXY24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage24V