Q6P1CXXW12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM PROMINENT WHT
product image
Q6P1CXXW12E Picture
SeekIC No. : 0042856 Detail
Q6P1CXXW12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM PROMINENT WHT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6P1CXXW12E
Quick Details
LED Size : 6 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 6 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6P1CXXW12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage12V