Q6R1BXXR24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM RECESSED RED
product image
Q6R1BXXR24E Picture
SeekIC No. : 0042620 Detail
Q6R1BXXR24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM RECESSED RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6R1BXXR24E
Quick Details
LED Size : 3 mm Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Red
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 3 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6R1BXXR24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage24V