Q6R1CXXW24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM RECESSED RED
product image
Q6R1CXXW24E Picture
SeekIC No. : 0042683 Detail
Q6R1CXXW24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM RECESSED RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6R1CXXW24E
Quick Details
LED Size : 6 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 6 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6R1CXXW24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage24V