Q8F1CXXY110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM FLUSH YELLOW
product image
Q8F1CXXY110E Picture
SeekIC No. : 0042673 Detail
Q8F1CXXY110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM FLUSH YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8F1CXXY110E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : Yellow
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8F1CXXY110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage110V