Q8P1BXXB110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM PROMINENT BLU
product image
Q8P1BXXB110E Picture
SeekIC No. : 0042799 Detail
Q8P1BXXB110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM PROMINENT BLU
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8P1BXXB110E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 5 mm Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
Description
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 5 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8P1BXXB110E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage110V