Q8P1BZZRYG12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 8MM PROM R/Y/G
product image
Q8P1BZZRYG12E Picture
SeekIC No. : 0042672 Detail
Q8P1BZZRYG12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 8MM PROM R/Y/G
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8P1BZZRYG12E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 5 mm Illumination Color : Red, Yellow, Green
Lens Color/Style : Diffused
Description
Wavelength :
Packaging :
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 5 mm
Illumination Color : Red, Yellow, Green
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8P1BZZRYG12E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage12V