Q8P1CXXB12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 8MM PROMINENT BLU
product image
Q8P1CXXB12E Picture
SeekIC No. : 0042842 Detail
Q8P1CXXB12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 8MM PROMINENT BLU
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8P1CXXB12E
Quick Details
LED Size : 5 mm Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 5 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8P1CXXB12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage12V