Q8P1CXXW110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM PROMINENT WHT
product image
Q8P1CXXW110E Picture
SeekIC No. : 0042772 Detail
Q8P1CXXW110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM PROMINENT WHT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8P1CXXW110E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : White
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8P1CXXW110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage110V