Q8P1CXXY110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM PROMINENT YEL
product image
Q8P1CXXY110E Picture
SeekIC No. : 0042573 Detail
Q8P1CXXY110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM PROMINENT YEL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8P1CXXY110E
Quick Details
LED Size : 5 mm Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Yellow
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 5 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8P1CXXY110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage110V