Q8R1CXXR110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM RECESSED RED
product image
Q8R1CXXR110E Picture
SeekIC No. : 0042801 Detail
Q8R1CXXR110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 8MM RECESSED RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q8R1CXXR110E
Quick Details
LED Size : 8 mm Illumination Color : Red
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Red
LED Size : 8 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ8R1CXXR110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions8mm (Round)
Voltage110V